Internetowa.tv na Android TV

Zapraszamy do pobierania nowej aplikacji na telewizory i TVBOX z systemem Android TV. Aplikację można wygodnie obsługiwać z pilota. Działa na niej telewizja, filmy i seriale. 

Ten poradnik dotyczy aplikacji na telewizor lub tvbox z systemem Android. Jeśli chcesz pobrać aplikację na telefon lub tablet - kliknij tutaj!

Jak zainstalować naszą aplikację? 

  1. Pobieramy aplikację ze strony https://internetowa.tv/aplikacja/internetowa.apk
  2. Wrzucamy pobrany plik na pendrive i podłączamy go do telewizora lub TVBOX
  3. Na telewizorze lub TVBOX poprzez aplikację File Manager otwieramy listę plików na naszym pendrive i wybieramy aplikację. Instalujemy ją - akceptujemy instalację z nieznanych źródeł.
  4. Gotowe. Teraz można wygodnie oglądać naszą telewizję. 

Po zalogowaniu się mamy do wyboru trzy opcje: telewizja, filmy i seriale. Po wejściu w tryb telewizji wybieramy kanał i klikamy OK aby zacząć go oglądać. Klikając przyciski na pilocie - strzałka w lewo lub strzałka w prawo możemy przełączać kanały. Aby wyświetlić co aktualnie leci w tv naciskamy strzałkę w dół. Aby wrócić do menu naciskamy wstecz.

Jeśli telewizja w aplikacji się zacina z powodu słabego połączenia z interentem - wybieramy z menu ikonkę ustawień (koło zębate) i w zakładce jakość zmieniamy na 480p lub 360p.

This article was updated on czerwiec 20, 2020