Jak uruchomić telewizję z listy m3u w odtwarzaczu VLC

Jeśli ze względu na słabe połączenie z internetem lub wydajność komputera niemożliwe jest oglądanie telewizji w przeglądarce internetowej - można spróbować uruchomić ją w odtwarzaczu VLC. Zapewnia on dobrą jakość i możliwość zmian wielu ustawień obrazu, dźwięku itp. Instalacja programu jest bardzo prosta i zajmuje najwyżej kilka minut.

Jak oglądać telewizję Internetową w VLC?

  1. Pobierz program VLC z oficjalnej strony producenta https://www.videolan.org/vlc/index.pl.html


  2. Zainstaluj program VLC
    Po uruchomiueniu ściągniętego instalatora możemy cały czas klikać "dalej" - nie zawiera on żadnego niechcianego oprogramowania, reklam itp.
  3. Zaloguj się na internetowa.ws i przejdź do zakładki "moje konto". Musisz mieć wykupione konto premium aby przejść do następnego kroku.
  4. Kliknij przycisk "lista m3u" aby pobrać plik listy kanałów na komputer. Jeśli pojawiło się okno z pytaniem co zrobić z plikiem to wybierz opcję zapisz.
  5. Znajdź pobraną listę w folderze. Kliknij na nią prawym przyciskiem myszy, a następnie wybierz z menu otwórz za pomocą > VLC Media Player.
  6. Aby zmienić oglądany kanał kliknij przycisk zaznaczony na obrazku poniżej - wyświetli on listę odtwarzania. To wszystko - udało Ci się ustawić program! 

This article was updated on luty 4, 2019