Internetowa.tv na ekranie telewizora - kompletny poradnik

Jeśli masz w domu telewizor na którym chciałbyś wygodnie oglądać kanały telewizyjne, seriale, oraz filmy dostępne w naszej ofercie to ten poradnik jest dla Ciebie.

  1. Kup TV BOX KODI

    Na allegro znajdziesz mnóstwo ofert sprzedaży tego typu dekoderów. Wystarczy wpisać "tv box" w wyszukiwarkę. Ceny wachają się od około 100 do 300 zł. Te droższe modele posiadają dodatkowe funkcje m.innymi możliwośc gier czy transmisji ekranu smartfona na ekran telewizora. Jednak nawet te najtańsze odbiorniki będą nadawały się do korzystania z internetowa.tv .

    Ważne: aby tv box działał z naszym serwisem musi mieć zainstalowaną aplikację KODI. Powinna być taka informacja w opisie produktu.

  2. Po zakupie urządzenia należy podłączyć go do telewizora przewodem HDMI. Następnie uruchamiamy nasz nowy dekoder, przełączamy telewizor na wejście HDMI i postępujemy zgodnie z instrukcjami wyświetlanymi na ekranie. Będziemy musieli podłączyć dekoder do internetu przez przewód Ethernet lub sieć wifi. Konfiguracja zależy od modelu ale powinna być bardzo prosta.
  3. Po wstępnym ustawieniu tvbox-a musimy zainstalować na nim wtyczkę internetowa.tv a następnie się w niej zalogować. Postępujemy zgodnie z tym poradnikiem: https://support.internetowa.tv/jak-uruchomic-internetowa-w-kodi-poradnik-ustawiania-tvbox.html
  4. Po poprawnej instalacji wtyczki możemy oglądać telewizję oraz filmy i seriale bez komputera, wygodnie na ekranie telewizora. Dziękujemy za korzystanie z naszych usług :)

This article was updated on marzec 31, 2019